Регуляторна політика

Оголошення про оприлюднення регуляторного акту.

Експертний висновок постійної депутатської комісії з питань регіональної економічної політики, цін, бюджету, фінансів, приватизації та регуляторної політики щодо проекту рішення Старицьківської сільської ради "Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік".

Аналіз регуляторного акту Старицьківської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік".

Про оприлюднення проекту регуляторного акту-рішення "Про встановлення ставок та пільг сплати місцевих податків на 2021 рік на території Старицьківської сільської ради Машівського району Полтавської області".

Додаток 1.  Додаток 2.  Додаток 3.  Додаток 4.  Додаток 5.  Додаток 6.

Оголошення про оприлюднення регуляторного акту.

Аналіз регуляторного акту Старицьківської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік".

Про оприлюднення проекту регуляторного акту-рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на 2020 рік на території Старицьківської сільської ради Машівського району Полтавської області".

Додаток 1.  Додаток 2.  Додаток 3.  Додаток 4.

Оголошення про оприлюднення регуляторного акту.

Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків на 2019 рік на території Старицьківської сільської ради Машівського району Полтавської області:

додаток 1,  додаток 2,  додаток 3,  додаток 4.

Оголошення про оприлюднення регуляторного акту

Аналіз регуляторного акту та  проект рішення Старицьківської сільської ради "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік".